AFT: Różnice pomiędzy wersjami

Z Kononopedia, encyklopedia US17

(Anulowanie wersji 12025 autorstwa Marjolka11 (dyskusja))
Znacznik: Anulowanie edycji
(Przeredagowanie artykułu)
 
Linia 1: Linia 1:
'''AFT''' (AntyFaniTigera) - organizacja terrorystyczna powstała w bliżej nieznanym okresie (prawdopodobnie w 2016 roku) w serwisie Facebook. Zrzeszała ona ludzi, którzy za główny swój cel postawili sobie zmuszenie Tigera Bonzo do zakończenia kariery. W szczytowym okresie liczyła około stu członków. Jej prawdopodobnym założycielem i przewodniczącym był [[Redaktor Baleron|Baleron]].
'''AntyFani Tigera, AFT''' organizacja terrorystyczna powstała w 2016 roku w serwisie Facebook, zrzeszająca osoby nieprzychylne Tigerowi Bonzo.


AFT organizowali wiele ataków na osobę Tigera Bonzo. Są odpowiedzialni za wiele filmów na YT, w których obraża się Mateusza Kupca i jego małżonkę. Grupa poniosła wiele spektakularnych porażek, łącznie z ujawnieniem danych personalnych i zdjęć wielu z jej działaczy.
==Opis==
Organizacja zrzeszała ludzi, którzy za główny swój cel postawili sobie zmuszenie Tigera Bonzo do zakończenia kariery. Duża ich część posługiwała się nickami nawiązującymi do nazwisk bohaterów serialu, np. Monika Suchodolska-Kupiec, Janusz Kupiec, Muhammad Kupiec itd. Prawdopodobnym założycielem szajki i jej przewodniczącym był [[Redaktor Baleron]]. Najgłośniejszą akcją AFT było zhakowanie konta [[YouTube]] Tigera i umieszczenie na nim filmu pod tytułem ''Anty Fani Tigera tu byli''.


Ostatecznie udało im osiągnąć swój cel - Tiger Bonzo zakończył karierę. Wśród bonzologów do dziś trwają spory w sprawie realnego wpływu AFT na to wydarzenie.
AFT w szczytowym okresie swojej działalności liczyła około stu członków. Organizowała wiele ataków na osobę Tigera Bonzo oraz jego małżonki Kobry. Jej żołnierze są odpowiedzialni za wiele filmów na YouTube, w których obraża się Mateusza Kupca i jego rodzinę. Grupa poniosła wiele spektakularnych porażek, łącznie z ujawnieniem danych personalnych i zdjęć wielu z jej działaczy. Ostatecznie udało im osiągnąć cel Tiger Bonzo zakończył karierę, choć przed tym odgryzł się swoim oponentom [[donos]]em do prokuratury, wywołując niemały popłoch. Wśród bonzologów do dziś trwają spory w sprawie realnego wpływu AFT na odejście Tigera z show-biznesu.
==Wpływ na Uniwersum Szkolnej==
Po zakończeniu przez Tigera kariery [[YouTube|YouTubera]], grupa żyła jakiś czas swoim życiem robiąc przeróbki na jego temat. Wielu członków organizacji stwierdzając osiągnięcie celu, opuściła AFT. Ostatecznie w grupie zostało raptem kilkanaście osób, a ich aktywność sprowadzała się do sporadycznych postów i jałowych dyskusji w swoim gronie.


Od drugiej połowy 2017 roku zaobserwowano powolną emigrację członków grupy AFT na fora facebookowe poświęcone [[Krzysztof Kononowicz|Kononowiczowi]] i [[Wojciech "Major" Suchodolski|Majorowi]]. Ostatecznym dowód na udaną infiltrację środowisk [[Uniwersum Szkolnej 17|okołoszkolnych]] przez AFT ujawnił się 28 grudnia 2017, roku kiedy to Janusz Kupiec objawił się jako nowy redaktor Uniwersum. Wtedy też okazał się jednym z głównych (anty)bohaterów [[Czarny Grudzień|Czarnego Grudnia]] i [[Afera meksykańska|Afery Meksykańskiej]].
==Rola w Uniwersum==
Po zakończeniu przez Tigera kariery [[YouTube|youtubera]] organizacja żyła jakiś czas swoim życiem, robiąc przeróbki na jego temat. Wielu członków grupy, stwierdzając osiągnięcie celu, odeszło. Ostatecznie w AFT zostało raptem kilkanaście osób, a ich aktywność sprowadzała się do sporadycznych postów i jałowych dyskusji w swoim gronie.


Wielu widzów Kononowicza i Majora będących weteranami wojny Meliniarskiej, między Tigerem Bonzem, a AFT szybko połapało się w jego knowaniach i ostatecznie Baleron został spierdolony ze stanowiska.
Od drugiej połowy 2017 roku zaobserwowano powolną emigrację członków AFT na fora facebookowe poświęcone [[Krzysztof Kononowicz|Kononowiczowi]] i [[Wojciech "Major" Suchodolski|Majorowi]]. Ostatecznym dowód na udaną infiltrację środowisk okołoszkolnych przez AFT ukazał się 28 grudnia 2017, kiedy to niejaki [[Redaktor Baleron|Janusz Kupiec]] objawił się jako nowy [[Redaktorzy|redaktor]] fekalnego [[Uniwersum Szkolnej 17|Uniwersum]]. Wtedy też okazał się jednym z głównych antybohaterów [[Czarny Grudzień|Czarnego Grudnia]] i [[Afera meksykańska|afery meksykańskiej]]. Wielu widzów Kononowicza i Majora, będących weteranami wojny meliniarskiej między Tigerem a AFT, szybko połapało się w jego knowaniach i ostatecznie Baleron został spierdolony ze stanowiska.


Do dnia dzisiejszego pomimo zawarcia [[Rozejm pod Zodiakiem|Rozejmu Meksykańskiego]], zakonspirowani działacze AFT prowadzą liczne prowokacje i ataki na [[Krzysztof Kononowicz|Krzysztofa Kononowicza]], celem umieszczenia go w [[Choroszcz|Choroszczy]] i tym samym zniszczenie Uniwersum Szkolnej.
Pomimo zawarcia [[Rozejm pod Zodiakiem|rozejmu meksykańskiego]], zakonspirowani działacze AFT prowadzili liczne prowokacje i ataki na Krzysztofa Kononowicza, celem umieszczenia w [[Choroszcz]]y i tym samym zniszczenia Uniwersum Szkolnej. Członkowie grupy stopniowo zaczynali ingerować coraz bardziej w życie US17, wchodząc w sferę prywatną bohaterów i zadręczając ich telefonami oraz stalkując. Z czasem ich aktywność osłabła i umarła śmiercią naturalną.


Od dnia 05.01.2018 AFT co raz bardziej zaczęło ingerować w Uniwersum Szkolnej 17, wchodząc już niestety w sferę prywatną ze swoimi "żartami".
[[Kategoria:Ciekawostki]]
 
Jak widać, ww. osoba jest/była również moderatorem na grupie o Kononowiczu i Majorze. Niestety wiele osób po zakończeniu kariery Bonzo przez ich stalkowanie, chce również zniszczyć Kononowicza i Majora ciągłym wydzwanianiem oraz dręczeniem. Niestety tak jak w przypadku [[Jarosław "Mexicano" Andrzejewski|Meksykano]], nie boją się ingerować w sferę prywatną.
==Jak rozpoznać AFT?==
Rozpoznanie AFT w ich środowisku naturalnym nie jest sprawą łatwą. Wprawny widz może jednak zauważyć kilka charakterystycznych cech którą pozwolą z dokładnością do 90% rozpoznać z kim mamy do czynienia.
 
Elementem najbardziej rzucającym się w oczy są nazwy kont na portalach społecznościowych, które w sposób oczywisty nawiązują nazwiskami do bohaterów serialu np. Monika Suchodolska-Kupiec, Janusz Kupiec, Muhammad Kupiec itd. Warto nadmienić że konta z nazwiskiem Kupiec nawiązują do postaci Mateusza Kupca znanego jako Tiger Bonzo i wywodzą się jeszcze z czasów wojny pomiędzy w/w, a AFT.
 
Obecnie świeże konta AFT stworzone w celu zniszczenia uniwersum szkolnej będą miały nazwiska inspirowane jego bohaterami np Kononowicz, czy Suchodolski.
 
Kolejnym istotnym elementem jest ich niepohamowana nienawiść i agresja względem bohaterów serialu i wszystkiego co jest boże. Tam gdzie inni widzowie z humorkiem komentują przygody Krzysztofa i Majora, członkowie AFT będą hejtować wszystko i wszystkich używając przy tym bardzo niecenzuralnego języka.
==Ciekawostka==
Pojawienie się AFT na Szkolnej potwierdziło hipotezy fanów, jakoby akcja paradokumentu opowiadającego o przygodach Kononowicza i Majora działa się w tym samym uniwersum co przygody Tigera Bonzo.

Aktualna wersja na dzień 21:57, 20 lis 2022

AntyFani Tigera, AFT – organizacja terrorystyczna powstała w 2016 roku w serwisie Facebook, zrzeszająca osoby nieprzychylne Tigerowi Bonzo.

Opis

Organizacja zrzeszała ludzi, którzy za główny swój cel postawili sobie zmuszenie Tigera Bonzo do zakończenia kariery. Duża ich część posługiwała się nickami nawiązującymi do nazwisk bohaterów serialu, np. Monika Suchodolska-Kupiec, Janusz Kupiec, Muhammad Kupiec itd. Prawdopodobnym założycielem szajki i jej przewodniczącym był Redaktor Baleron. Najgłośniejszą akcją AFT było zhakowanie konta YouTube Tigera i umieszczenie na nim filmu pod tytułem Anty Fani Tigera tu byli.

AFT w szczytowym okresie swojej działalności liczyła około stu członków. Organizowała wiele ataków na osobę Tigera Bonzo oraz jego małżonki Kobry. Jej żołnierze są odpowiedzialni za wiele filmów na YouTube, w których obraża się Mateusza Kupca i jego rodzinę. Grupa poniosła wiele spektakularnych porażek, łącznie z ujawnieniem danych personalnych i zdjęć wielu z jej działaczy. Ostatecznie udało im osiągnąć cel – Tiger Bonzo zakończył karierę, choć przed tym odgryzł się swoim oponentom donosem do prokuratury, wywołując niemały popłoch. Wśród bonzologów do dziś trwają spory w sprawie realnego wpływu AFT na odejście Tigera z show-biznesu.

Rola w Uniwersum

Po zakończeniu przez Tigera kariery youtubera organizacja żyła jakiś czas swoim życiem, robiąc przeróbki na jego temat. Wielu członków grupy, stwierdzając osiągnięcie celu, odeszło. Ostatecznie w AFT zostało raptem kilkanaście osób, a ich aktywność sprowadzała się do sporadycznych postów i jałowych dyskusji w swoim gronie.

Od drugiej połowy 2017 roku zaobserwowano powolną emigrację członków AFT na fora facebookowe poświęcone Kononowiczowi i Majorowi. Ostatecznym dowód na udaną infiltrację środowisk okołoszkolnych przez AFT ukazał się 28 grudnia 2017, kiedy to niejaki Janusz Kupiec objawił się jako nowy redaktor fekalnego Uniwersum. Wtedy też okazał się jednym z głównych antybohaterów Czarnego Grudnia i afery meksykańskiej. Wielu widzów Kononowicza i Majora, będących weteranami wojny meliniarskiej między Tigerem a AFT, szybko połapało się w jego knowaniach i ostatecznie Baleron został spierdolony ze stanowiska.

Pomimo zawarcia rozejmu meksykańskiego, zakonspirowani działacze AFT prowadzili liczne prowokacje i ataki na Krzysztofa Kononowicza, celem umieszczenia w Choroszczy i tym samym zniszczenia Uniwersum Szkolnej. Członkowie grupy stopniowo zaczynali ingerować coraz bardziej w życie US17, wchodząc w sferę prywatną bohaterów i zadręczając ich telefonami oraz stalkując. Z czasem ich aktywność osłabła i umarła śmiercią naturalną.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.