Pielęgniarki z Podlasia

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Wersja z dnia 20:14, 7 cze 2022 autorstwa MaI (dyskusja | edycje) (Anulowanie wersji 12195 autorstwa Marjolka11 (dyskusja))
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Pielęgniarki z Podlasia, Ada i Monika, Tranzystory - dwaj transwestyci podający się za transseksualistów, bohaterowie/ki epizodyczni/e Uniwersum. Zadebiutowały/li podczas pobytu Kononowicza w szpitalu podczas drugiej afery cukrzycowej pod koniec maja 2020 roku. Są częścią "Uniwersum transów", z którego shoty ukazują się na kanale Vlog of snap.

Rola w Uniwersum

Vornest strollował Kononowicza w porozumieniu z tranzystorami, że pod jego nieobecność za zgodą Majora chodziły/li w szpilkach po dachu belwederu i siedziały/dzieli w jego asterce, którą zepsuły/li. Kononowicz dał się wkręcić i wybuchła o to ostra awantura. Major został nawet przez to pobity przez Kononowicza. 29 maja 2020 roku Centaur odpalił lajta pielęgniarek z Podlasia na kanale Majora bez wiedzy kogokolwiek, w tym Majora. Cel zbiórki to był nowy samochód dla Kononowicza. Uzbierano gdzieś z 1500 złotych. Kononowicz domagał się od tranzystorów pieniędzy. Po tym lajcie pielęgniarki z Podlasia wycofały się z Uniwersum.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.