AFT

Z Kononopedia, encyklopedia US17

AntyFani Tigera, AFT – organizacja terrorystyczna powstała w 2016 roku w serwisie Facebook, zrzeszająca osoby nieprzychylne Tigerowi Bonzo.

Opis

Organizacja zrzeszała ludzi, którzy za główny swój cel postawili sobie zmuszenie Tigera Bonzo do zakończenia kariery. Duża ich część posługiwała się nickami nawiązującymi do nazwisk bohaterów serialu, np. Monika Suchodolska-Kupiec, Janusz Kupiec, Muhammad Kupiec itd. Prawdopodobnym założycielem szajki i jej przewodniczącym był Redaktor Baleron. Najgłośniejszą akcją AFT było zhakowanie konta YouTube Tigera i umieszczenie na nim filmu pod tytułem Anty Fani Tigera tu byli.

AFT w szczytowym okresie swojej działalności liczyła około stu członków. Organizowała wiele ataków na osobę Tigera Bonzo oraz jego małżonki Kobry. Jej żołnierze są odpowiedzialni za wiele filmów na YouTube, w których obraża się Mateusza Kupca i jego rodzinę. Grupa poniosła wiele spektakularnych porażek, łącznie z ujawnieniem danych personalnych i zdjęć wielu z jej działaczy. Ostatecznie udało im osiągnąć cel – Tiger Bonzo zakończył karierę, choć przed tym odgryzł się swoim oponentom donosem do prokuratury, wywołując niemały popłoch. Wśród bonzologów do dziś trwają spory w sprawie realnego wpływu AFT na odejście Tigera z show-biznesu.

Rola w Uniwersum

Po zakończeniu przez Tigera kariery youtubera organizacja żyła jakiś czas swoim życiem, robiąc przeróbki na jego temat. Wielu członków grupy, stwierdzając osiągnięcie celu, odeszło. Ostatecznie w AFT zostało raptem kilkanaście osób, a ich aktywność sprowadzała się do sporadycznych postów i jałowych dyskusji w swoim gronie.

Od drugiej połowy 2017 roku zaobserwowano powolną emigrację członków AFT na fora facebookowe poświęcone Kononowiczowi i Majorowi. Ostatecznym dowód na udaną infiltrację środowisk okołoszkolnych przez AFT ukazał się 28 grudnia 2017, kiedy to niejaki Janusz Kupiec objawił się jako nowy redaktor fekalnego Uniwersum. Wtedy też okazał się jednym z głównych antybohaterów Czarnego Grudnia i afery meksykańskiej. Wielu widzów Kononowicza i Majora, będących weteranami wojny meliniarskiej między Tigerem a AFT, szybko połapało się w jego knowaniach i ostatecznie Baleron został spierdolony ze stanowiska.

Pomimo zawarcia rozejmu meksykańskiego, zakonspirowani działacze AFT prowadzili liczne prowokacje i ataki na Krzysztofa Kononowicza, celem umieszczenia w Choroszczy i tym samym zniszczenia Uniwersum Szkolnej. Członkowie grupy stopniowo zaczynali ingerować coraz bardziej w życie US17, wchodząc w sferę prywatną bohaterów i zadręczając ich telefonami oraz stalkując. Z czasem ich aktywność osłabła i umarła śmiercią naturalną.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.