Afera hotelowa

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Hotel Turkus w Białymstoku

Afera hotelowa – afera, która miała miejsce 27 lutego 2022 po tym, gdy J00r za sprawą Krzysztofa Kononowicza został wyproszony z hotelu Turkus.

Przebieg

27 lutego 2022 Struś po kolejnej kłótni ze swoim partnerem Krzysztofem Kononowiczem wyjechał do hotelu Turkus w Białymstoku. Zrobił to za namową Pato-Kukasa, który poradził mu to w rozmowie telefonicznej podczas lajta bożego. Tuż po przybyciu, na kanale Major Suchodolski z Bombasu opublikował filmy z pobytu w ww. przybytku.

Widzowie Uniwersum od razu zorientowali się, w jakiej lokalizacji przebywa Nitrokukła i rozpoczęli wystawianie niepochlebnych opinii hotelowi w domenie Google. Wściekły z zazdrości Konon wydzwaniał do recepcji i groził policją i spierdoleniem wszystkich ze stanowisk. Gdy został wyśmiany, w pełnym rynsztunku zjawił się w Turkusie, w którym w 2006 roku nakręcił swój słynny spot wyborczy. Roztaczając dookoła niepowtarzalną woń warmiańską zażądał natychmiastowej eksmisji ćpuna z obiektu.

Dyrekcja hotelu szybko zorientowała się, że pobyt Strusia ujemnie wpływa na morale całej załogi, a obiekt trzęsie się w posadach od nadmiaru toluenu. Właścicielka nazajutrz rano poprosiła Majora o opuszczenie pokoju. Po tych wydarzeniach J00r potulnie oddał się pod kuratelę zazdrosnej żony i usunął dwie superprodukcje nakręcone w hotelu. Po powrocie na swoją wersalkę starał się trzymać fason i oznajmił, że niczego nie żałuje, bo zjadł dwa pyszne jajka na śniadanie.

Reperkusje

Wizyta Suchego wyposażonego w zapas białych buteleczek naraziła na szwank wizerunek hotelu i spowodowała internetowe ataki ze strony trolli i psychofanów Uniwersum. Knur potwierdził, że Szczudlak jest jego własnością i bez jego zgody nie ma prawa wyściubić nosa z Belwederu. Odyniec pojechał też po Aronie i zapowiedział szereg bezpodstawnych donosów na Turkusa za to, że ośmielili się wynająć pokój Majorowi.

Galeria

Linki

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.