Afera lajtowa

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Wyraz twarzy szefa BIO po nazwaniu go chujem.

Afera lajtowa – afera z 28 stycznia 2018, która wybuchła w Belwederze po tym, jak Meksyk i Major Suchodolski przeprowadzili udanego zarobkowo lajta na Boboli 10.

Preludium

27 stycznia 2018 w domku przy Boboli 10 odbył się wspólny lajt Mexicano i Majora, moderowany przez znajomego Jareczka. Bobolak jarał na nim szluga za szlugiem i ledwo trzymał pion. Kajor w swoim radzieckim mundurze gapił się tępo w monitor i odpowiadał na donejty. Stream okazał się dużym komercyjnym sukcesem – w momencie zakończenia transmisji na koncie widniały aż 2152 złote (dwa dni później Szczoch oznajmił, że jego moderator zrzekł się swego udziału).

Przebieg

Jesteś chujem! I już!
Major Suchodolski do Kononowicza

Kolejnego dnia w Belwederze wybuchła kłótnia zainicjowana przez Nibembena, ubranego w legendarny sweter geometryczny. Na Szkolnej wciąż pobrzmiewały echa I wojny meksykańsko-warmiańskiej – mimo zawartego miesiąc wcześniej pokoju prezydent dalej żywił do Jareczka niechęć. Kondonowicz nie mógł zdzierżyć tego, że nie bierze udziału w podziale zysków i rozkręcił awanturę. Oficjalnym powodem było oczywiście spożywanie olkoholu na streamie. Zarzucił Majorowi, że ten przyszedł od Beztoaletano pijany i wcinał u niego kiełbasę. Szczur w rewanżu zaapelował do Pawła z Warszawy o zabranie jego laptopa i oznajmił, że w poniedziałek już nie będzie tu mieszkał. Nazwał też małżonka „psem jebanym” i „konfidentem”. Wymiana zdań zakończyła się kultowym: Jesteś chujem! I już!.

Po niedługim czasie emocje opadły i nastąpił pokój boży, przywracając wzorowe pożycie między małżonkami. Kryptydy tego samego dnia nagrały film z gotowaniem ziemniaczków oraz pochwalili się pętkiem kiełbasy. Krzysztof złożył Wojciechowi przy piecu kaflowym przysięgę małżeńską i oznajmił, że nie opuści go aż do śmierci. Cała wina za wybuch kłótni została zrzucona na pijaka Mexicano.

Linki zewnętrzne

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.