Afera małolatowa

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Przykładowy kadr z lajta, uchwycony jeden z setek zobczonych donejtów

Afera Małolatowa (ew. Afera Gimnazjalna, Afera Nieletnia czy najostrzej określana jako Afera Pedofilska) - Afera wokół lajta z 11 lipca 2018(link) na którym wystąpiły nieletnie Zuzia i Julia.

Przebieg

11 lipca 2018 został odpalony lajt. Na lajcie prócz Szkolniaków pojawiły się również dwie szesnastolatki co dopiero ukończyły gimnazjum. Obie szesnastolatki znane jako Zuzia (ta z okularami) i Julia (w żółtej koszulce) pojawiły się wspólnie z Majorem na kanapie, kiedy to Bemben nadzorował wszystko po drugiej stronie pokoju. Lajt trwał tylko koło 90 minut, ale widzowie przelali przez ten czas blisko 600 złotych. Donejty były tak zakolejkowane, że prawdopodobnie opóźnienie wynosiło koło piętnastu minut. W donejtach padały sprośne teksty skierowane do nastolatek, najprawdopodobniej wysyłający nie byli świadomi młodego wieku dziewczyn. Po wielu zgłoszeniach od widzów w końcu pojawiła się policja - lajt został natychmiast przerwany. Według relacji po zakończeniu streama, wszyscy zostali spisani a nastolatki czeka kara w domu za przebywanie w towarzystwie Majora. Na lajcie nie było alkoholu, jedynie cola i mleczko oraz przeterminowane czekoladki. Po aferze małolatowej Mecenas z Piaseczna wysłał Odleżynowiczowi pismo, w którym zagroził parze prezydenckiej wyciągnięciem konsekwencji za deprawację nieletnich podczas lajta z Zuzią i Julką co przyczyniło się do wybuchu drugiej afery widzowskiej.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.