Afera penesowa

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Afera penesowa – afera obyczajowa wywołana w lutym 2021 roku przez Asię z Rossy.

Przebieg

Major Suchodolski – właściciel pięciocentymetrowego penesa

Na przełomie stycznia i lutego 2021 roku Asia z Rossy zaczęła triggerować na swoich nagraniach Krzysztofa Kononowicza oraz Wojciecha Suchodolskiego, dworując sobie z ich przyrodzeń. Sugerowała, że Szczudlak posiada żądło o długości 5 centymetrów, a kandydat na kandydata obwisłe knurze jądra. 3 lutego na kanale Wojtek z Bombasu pojawił się film J00ra, na którym doszło do spaniałej kłótni małżeńskiej okraszonej lamentem bembeńskim. Motylek oskarżył Knurowicza o rozsiewanie plotek na temat jego penesa i ciągłe obgadywanie go za plecami. Postawiony pod ścianą Kononowicz pobłogosławił związek Kajora i Asi z Rossy i oddał się do dyspozycji komendanta z trójki. Nagranie zostało szybko usunięte przez centralę z Bielska, przez co zachował się tylko jego fragment. Tego samego dnia na filmie Może jeszcze w lutym pozbędzies sie mnie (opublikowany 5 lutego 2021 na kanale Mleczny Człowiek) doszło do dogrywki. Oprócz wątku miniaturowego fallusa na tapetę weszły także motywy tarapii olkoholowej, męczeństwa, wydzierania kasy oraz znęcania się – czyli wszystkie składniki potrzebne do upichcenia psznej awantury. Przez kilka kolejnych dni Nitrodolski na swoich gniotach często odnosił się do niegodnego zachowania spontanicznego defekatora, co było zarzewiem wielu kłótni i pyskówek.

8 lutego Dziąślak zrobił lajta bożego, na którym mnóstwo donejterów wyśmiewało jego mikroskopijne żądło i zrzucało całą winę na Kononowicza. Przygaszony Struś stwierdził, że najważniejsze, aby wysyłali mu pieniądze, a on i tak nie bierze tego do siebie. Prezydent nie kazał długo czekać na swoją ripostę. W dniu 9 lutego nagrał płomienną odezwę, w której oświadczył, że posiada pana imponujących rozmiarów i że byłby dla Asi Basi lepszym kochankiem niż Major. Pojechał po poznańskim bałaganie jak chlebkiem po masełku, oskarżając ją o tańczenie na rurze i prostytuowanie się. Zarzucił jej wyrywanie pieniędzy i biżuterii od J00ra i bycie złodziejką oraz zapowiedział rzecz jasna interwencję na trójce.

Reperkusje

Struś bardzo nerwowo zareagował na wyśmiewanie długości jego pana i nie odparł przekonująco zarzutów. Podobnie jak podczas afery motylkowej ukazał swoje intelektualne dno i infantylizm. Zjechał jedynie Konona za obrażanie jego przyszłej żony i standardowo oznajmił, że się wyprowadza. Po aferze penesowej przylgnęło do niego miano człowieka z mikroskopijnym pięciocentymetrowym prąciem – choć do masowania kolan rozmiar żądła nie ma żadnego znaczenia, całe te. Po pokazie bezradności Kajora Kononowicz objął rolę samca alfa i chwalił się swoim długim na 25 cm heblem.

Linki

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.