Danielmagical

Z Kononopedia, encyklopedia US17

DanielMagical (po lewej) z Knurem (po prawej) i Snake'iem (pośrodku)

DanielMagical, właściwie Daniel Zwierzyński (ur. 27 sierpnia 1993 roku w Toruniu) – były, znany i kontrowersyjny patostreamer z Torunia. 12 stycznia 2018 roku poprowadzł jednego z najgłośniejszych lajtów w historii uniwersum z Krzysztofem Kononowiczem z hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Na lajcie Zwierzyński robił w swoim pokoju tzw. kociołek Panoramiksa i ogólnie pojętą wiochę (nawet jak na standardy Uniwersum) razem ze swoim koleżką Snake'iem, drąc ryja. Kilka minut po zakończeniu lajta i wyjściu Konona z hotelu, po Magicala przyjechała policja wskutek donosu złożonego przez Kśka.

Finalnie, sam Zwierzyński wyraźnie zrezygnowany, podczas jednych z swych lajtów podsumował akcję, mówiąc, że traktował Potężnego Warmianina jako gwiazdę, a teraz by się do niego nawet nie odezwał.

W grudniu 2021 Daniel (został doprowadzony 30 grudnia) i jego matka, Małgorzata "Goha" (stawiła się 9 grudnia) trafili do więzienia za publiczne pochwalenie zamachu na prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. Goha miała dodatkowe zarzuty za znieważenie Jerzego Owsiaka oraz fryzjerki, a także za fizyczne oraz psychiczne znęcanie się nad swoim partnerem – Jackiem "Jacą" Marcinkowskim.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.