Druga afera końska

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Stopklatka z bombaskiej produkcji (ocenzurowana)
Rzekomy e-mail od strusia z filmem

Druga afera końska – skandal obyczajowy z dnia 24 stycznia 2022 podczas którego wyciekł materiał na którym struś dokonuje aktu masturbacji.

Przebieg

Wieczorem, 24 stycznia 2022, dokładnie w pierwszą rocznicę zablokowania kanału Major Suchodolski przez Mercedesiarza, doszło do wycieku materiału pornograficznego autorstwa Majora Suchodolskiego, w którym dospuszczał się onanizmu. Filmik był przeznaczony najprawdopodobniej dla oczu jednej z wybranek serca Nitrusa i według doniesień Olgierdano był on przypięty na kanale NSFW lateksowego Discorda premium[1].

Reperkusje

Film stanowi jeden z fizycznych dowodów na to, jak niskie poszanowanie ma Centaur do prywatności szkolniaków a także dalej ukazuje jego obsesję wobec szkolnej. Dowodzi również, że to z winy Centrali Uniwersum Szkolnej 17 jest uznawane przez niektórych za patostream.

Film z zajścia (zacenzurowany w niewielki sposób kwadratami) zostaje umieszczony na kanale Messiego wraz ze zmodyfikowanym podkładem dźwiękowym. Z powodu zbyt słabej cenzury film zostaje usunięty razem z całym kanałem shotera.

Chcę to zobaczyć

Materiał dla ludzi o mocnych nerwach. Odradza się pokazywania nagrania osobom nieznającym Uniwersum. Za wszelkie uszczerbki na zdrowiu psychicznym nie odpowiadamy. Materiał oglądacie na własną odpowiedzialność:

Przypisy

Zobacz też

Uwagi

  1. Nie ma na to jednak żadnych dowodów, a informacja ta prawdopodobnie miała początek w krążącej wśród społeczności, a niemającej związku z rzeczywistością plotce dotyczącej jednego z serwerów dotyczących Uniwersum.
Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.