Dyskusja:Strona główna

Z Kononopedia, encyklopedia US17

O tej stronie

Nie można edytować

Okuratne artykuły

7
Sachees (dyskusjaedycje)

Szanowne państwo, kochane moi,

aby pomóc dla kononopedytorów tworzyć treści dobre, sprawiedliwe i tak dalej, sugeruję, żeby oznaczyć niektóre okuratne artykuły, żeby pokazywały wzór dla ich, jak się powinno pisać się. Na Wikipedii na przykład funkcjonują "artykuły na medal", tutaj może być nazwa pasująca do uniwersum, np. "artykuł debesta".

Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

Dziękuję dla Ciebie za propozycje.

Docent Knur (dyskusjaedycje)

Pomysł sprawiedliwy-oznaczenie np buteką mleka lub dolarem jako okuratny artykół dało by pewność że jest dobry i nietknięty np parobkiem Bielskim

MaI (dyskusjaedycje)

Popieram, odznaczenie butelką mleka byłoby najbardziej okuratne chyba.

El Kleksano (dyskusjaedycje)

Proponuję oznaczanie artykułów bandyckich / do usunięcia słoikiem miodu, do kompletu.

Scybulkq (dyskusjaedycje)

@El Kleksano takie artykuły od razu się usuwa więc to nie ma sensu oznaczać je jakoś

Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

Dodałem opcje oceny artykułów.

Enzoo (dyskusjaedycje)

major zyje?

Scybulkq (dyskusjaedycje)

a dlaczego miał by nie żyć?

Pseudonimy Św.Krzysztofa Kononowicza

1
Czcigodny Sługa Boży. (dyskusjaedycje)

Skoro Jego Proces Beatyfikacji Trwa W Jego Pseudonimach Powinien Być Tytuł "Czcigodny Sługa Boży"

Jarema (dyskusjaedycje)

Dlaczego pisząc o poglądach knura używacie określenia ,,antykomunistyczne? Przecież on nie ma żadnych konkretnych poglądów, są one uzależnione od tego co jest aktualnie na topie i knur pójdzie do każdej partii gdzie będzie miał zapewnione stanowisko, władzę i pieniądze czyli będzie mógł sobie porządzić. Sugerowałbym zmianę tym bardziej że on akurat ma zdecydowanie komuszą mentalność.

Odleżyna (dyskusjaedycje)

?

Literówka w linku na stronie głównej

2
905 (dyskusjaedycje)

Nie mogę edytować strony głównej, więc zgłaszam tutaj: po skrócie mjr nie stawiamy kropki. Błąd jest w linku do strony o postaci mjra Wojciecha Suchodolskiego.

Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

Dzięki, poprawione :)

Kanon czy wymysły?

16
Mięso obiadowe (dyskusjaedycje)

Pytanie do kononologów starszych stażem odnośnie kilku artykułów (np. województwo okuratne, Lotnisko Starosielce) - na ile informacje w nich zawarte należą do wiedzy kanonicznej Uniwersum (czyli były przedmiotem np. jednego z fantastycznych filmów reż Niemieckiego, bądź mitomańskich bredni mazurskiego yeti), a na ile jest to radosna twórczość jakichś kononologów. Jeśli to drugie, to może wypadałoby to jakoś oznaczyć dla ludzi mniej zaznajomionych z Uniwersum, aby nie wprowadzać zamętu?

BenzinoBajer (dyskusjaedycje)

Lotnisko wymyślił Wujek Janek na bibie w Belwederze, województwo to jest ugułem fiksja

Kristof (dyskusjaedycje)

Te dwa wspomniane artykuły to po prostu czyjaś nieskrępowana wyobraźnia, tworząca spin-offowe uniwersum. Ostatnio usunęliśmy niektóre podobne arty, bo autor za bardzo popuścił w nachy… znaczy… popuścił wodzę fantazji. Województwo okuratne czy Lotnisko Starosielce również kwalifikują się do upadku z rowerka.

Jeżeli ktoś ma coś do dodania na ten temat, to śmiało - zapraszam do dyskusji.

BombasII (dyskusjaedycje)

@Kristof AWIZISIE! ARZEBY! Się znęcacie się! Dlaczego wy tak robicie!

BenzinoBajer (dyskusjaedycje)

Myślę że spierdolenie ze stanowiska artykułu o lotnisku będzie bandyckie mordercze i więcej nic, bo jest to autorski poolkoholowy pomysł Janka, więc o ile województwa całe te można z czystym sumieniem wypierdolić, o tyle artykuł , bądź jego część na temat lotniska można przerzucić do strony Łoszyngoła

BombasII (dyskusjaedycje)

Dobra, te dwa artykuły już zrzucone. Tak więc ogółem jest wzięte i tu ten.

BombasII (dyskusjaedycje)

PS Znaczy nie ze stanowiska, tylko backup :P

Pisarz (dyskusjaedycje)

Artykuł o lotnisku musi pozostać. Jest to sztandarowy projekt podlaskiego wojewódy Jana Lesgosa.

BombasII (dyskusjaedycje)

Mam taki pomysł. Może po prostu w niektórych przypadkach stworzymy szablon o nagłówku "To fiksja!" i poniżej "Ten artykuł (lub jego część) jest fantazją autorów nawiązującą do idei US17" - coś na wzór szablonów z Nonsensopedii.

Shab Pieczony (dyskusjaedycje)

Będzie ciężko. Od miesiąca proszę sdora o wprowadzenie szablonów żeby ułatwić moderatorom pracę, on niestety ma to w piździe. Sam próbowałem taki stworzyć ale nie jest to łatwe.

Shab Pieczony (dyskusjaedycje)

Poza tym Kononopedia to z założenia zbiór faktycznej, realnej wiedzy o wydarzeniach w Uniwersum Szkolnej 17, a nie, tak jak Nonsensopedia, miejsce gdzie można puścić wodze nieskrepowanej fantazji.

Pisarz (dyskusjaedycje)

Ale nie róbmy znowu z Kononopedii jakiejś pseudonaukowej strony. Uważam że lekkie inspirowanie się Nonsensopedią jest spoko. Uniwersum jest przecież czymś daleko poza granicą abstrakcji i zdrowego rozsądku ;)

Kristof (dyskusjaedycje)

Shab dobrze to wyjaśnił - artykuły w Kononopedii można pisać w sposób humorystyczny i z przymrużeniem oka, ale fiksja musi być oddzielona grubą kreską od rzeczywistości. Województwo do hoboka, lotnisko do poprawy albo do arta o Łosiu.

Ten wpis został ukryty przez Shab Pieczony (historia)
Scybulkq (dyskusjaedycje)

Jak ma powstać taki szablon to raczej lepiej w ogóle nowq stronę założyć odnoszqca się do fanowskich idei. Co taki nowoszkolniak miałby poczqć w momencie jak wchodzi na kononopedie, widzi nagłówek "to fiksja!" to może nie zrozumieć przesłania i będzie gadał banialuki. Albo nie stronę zakładać tylko kategorię gdzieś jak najbardziej na uboczu żeby się nie myliło i tam wsadzać te idee.

BombasII (dyskusjaedycje)

@Pisarz O właśnie. Ale na ten moment szykuję pewien encyklopedyczny projekt na Fandomie (pod fiksję), który może byłby projektem siostrzanym do Kononopedii i tak byśmy to rozwiązali ;)

BombasII (dyskusjaedycje)

BŁAGAM WAS - NIE DAWAJCIE PÓŁPAUZ PRZY DEFINICJI, TYLKO PAUZY (te długie myślniki)

📢 Rada Bezpieczeństwa Narodowego w Bombasie

3
BombasII (dyskusjaedycje)

Z racji eskalacji wojny iławsko-lateksowej zwołujemy naszą kononopedystyczną Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Tutaj notujemy swoje spostrzeżenia na temat konfliktu. Jako kononopedyści mamy bardzo duży wpływ na cały fandom Uniwersum, więc możemy przedyskutować swoje postulaty na temat frontów i taktyki.

Dziękuję dla was. Struś Leśny Fufu A'Kuku / BombasII / Prezes BTB

Nope (dyskusjaedycje)

A DOBRA, ZAMKNIJ TQ DZIURĘ KURWA, POZBĘDZIESZ SIĘ MNIE NIEDŁUGO!

BombasII (dyskusjaedycje)

PROSZĘ I DLA JUTUBY ŻEBY MNIE SKASOWALI TEN KANAŁ, BO MAM DOSYĆ PO PROSTU NAGRYWANIA I PO PROSTU PAPA DLA WAS, WSZYSTKICH!

witam tutaj każdego.

2
Pijaczyna17 (dyskusjaedycje)

co tam u was xd. co sądzicie o majorku,który walił konia?

Mleczny Golem (dyskusjaedycje)

Super produkcja, oglądałem z całą rodziną. Pozdrawiam

Streszczenie autorstwa BombasII

Wandalizmy wycofane, czas zbanować 5.173.250.168 - nie wiem kto to zrobi

Filipejro (dyskusjaedycje)

Ogółem to som wandalizmy na różnych stronach, strona prezydencka została zbombardowana. Powiem tak, trochę słabo.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.