Dyskusja użytkownika:Żywy Trup

Z Kononopedia, encyklopedia US17

O tej stronie

Nie można edytować

Wnioskuję o przywrócenie strony "Bombaska Telewizja Boża"

5
BombasII (dyskusjaedycje)

Bombaska Telewizja Boża to nie jest "czyjaś twórczość", ale reprezentuje fikcyjną telewizję publiczną w Bombasie. Każdy może wnosić swoje pomysły i jest to projekt otwarty. Nie jestem autorem tego artykułu (stworzył go jeden ze stałych widzów Telewizji), ale uważam, że jest on bardzo potrzebny na Kononopedii (jest wykonany poprawnie i encyklopedycznie).

W najgorszym razie, jeżeli strona nie zostanie przywrócona, poproszę o przesłanie jej zawartości w formie pliku na pastebin.

Dziękuję i pozdrawiam. //Struś Leśny Fufu a'Kuku

<script data-cfasync="false" src="/cdn-cgi/scripts/5c5dd728/cloudflare-static/email-decode.min.js"></script><script type="text/javascript"><![CDATA[(function(){window['__CF$cv$params']={r:'6d7f07310bc09064',m:'T1p6Sdns11tTWh6.leXIX3bF9iKVXTEcb3xGyCBWW3E-1643926633-0-AeI4SvNXWnjIecA7NehPOg3Jaf1Cnu09s1v+FqFSWnoKINrzDDZYPpUSQSYDm0RvNxrEg7zp2S3oeKRdH7gRUJCkikTATRYay/PCD5jSeChqSbsdBTIkDEOLoxdg2oUfGrf/AynR9QFlP5NEuPJQsn6SQTbTfCuO3UC13IiDDNplv7qf6zaDUAT+JoR8AG/z2k/rKhJHvvsHCdi9Bkcx7WjMgc3C/xUKQubHDtG5qdPY',s:[0x11eb62d3e4,0x3d58adf7fb],u:'/cdn-cgi/challenge-platform/h/g'}})();]]></script><script defer="defer" src="https://static.cloudflareinsights.com/beacon.min.js/v652eace1692a40cfa3763df669d7439c1639079717194" integrity="sha512-Gi7xpJR8tSkrpF7aordPZQlW2DLtzUlZcumS8dMQjwDHEnw9I7ZLyiOj/6tZStRBGtGgN6ceN6cMH8z7etPGlw==" data-cf-beacon="{&quot;rayId&quot;:&quot;6d7f07310bc09064&quot;,&quot;version&quot;:&quot;2021.12.0&quot;,&quot;r&quot;:1,&quot;token&quot;:&quot;42bcb2fa6bb74708b23e1e9274b68435&quot;,&quot;si&quot;:100}" crossorigin="anonymous"></script>

BombasII (dyskusjaedycje)

TAK HALO!

Żywy Trup (dyskusjaedycje)

Niestety nie ma możliwości przywrócenia strony, ani nawet odzyskania jej kodu źródłowego. Przykro mi - faktycznie wyszło to niefortunnie, ale po prostu nic nie poradzę.

BombasII (dyskusjaedycje)

Dospuściłeś się subordynacji. Skasowałeś artykuły autorstwa starego dobrego nicku @Shab Pieczony (na przykład stronę BTB) i zrewertowałeś większość moich edycji, które wprowadzają klimat fantastyki do Uniwersum. ZNISZCZYŁEŚ tak wielki dorobek bez NAJMNIEJSZEGO ostrzeżenia kogokolwiek (chociażby dyskusji nad usunięciem artykułu). Nie mam nic do dodania. Opuszczam Kononopedię na najbliższy czas i chyba mnie jako pierwszej osobie uda się detoks od Szkolnej. Cytując Pana Grubszego: "Zwyciężyliście". Teraz już jest mi wszystko obojętne i nie będę tykał tego łajna.

I po co było mi siedzieć nad tym, cofać te wszystkie zmiany wandali, emitować telewizję z Bombasu, jak oczywiście ktoś przyjdzie i wszystko bez ostrzeżenia rozwali.

Dziękuję, do widzenia się z państwem.

Żywy Trup (dyskusjaedycje)

Co jest niejasnego w komunikacie "Kononopedia nie jest miejscem służącym do przedstawiania twórczości własnej"?

Jeśli chcesz tworzyć własny deep lore/fan fiction który nigdy nie pojawił się w Uniwersum, to załóż sobie własny projekt (i koniecznie podkreśl, że to tylko wytwór fantazji autora) - albo niech faktycznie autor kanału BTB nagra filmy, o których chce pisać artykuły - to wtedy ktoś stworzy o nich artykuł na Kononopedii, który w sposób rzeczowy przedstawi te treści.

Tworząc artykuły o miejscach, wydarzeniach i postaciach które nigdy nie istniały wprowadza się jedynie zamęt i dezorientuje osoby, które korzystają z Kononopedii w docelowy sposób - by rozszerzyć swoją wiedzę o Uniwersum. Przykładowo: Bitwa pod Bobolami nigdy nie miała miejsca, ale artykuł o niej istnieje, ponieważ wydarzenie to było elementem mistyfikacji, która na trwałe zagościła w Uniwersum - Kononowicz osobiście uważa, że ta bitwa miała miejsce i faktycznie w niej uczestniczył Józef Piłsudski.

O istnieniu BTB nie ma pojęcia żadna z postaci w Uniwersum. Nie jest to samo w sobie przeszkodą do stworzenia artykułu o kanale, ale trzeba go napisać w sposób, który czytelnik jasno odczyta jako "To jest wymysł jakiegoś widza", a nie "Ohohohoho Major debil hehehe myśli że ma własną telewizję hahaha lololo".

PS. Usunięcie artykułu nie było moją samodzielną decyzją - skonsultowałem ją z innymi administratorami, którzy wyrazili na to zgodę.

Torba pieskowa (dyskusjaedycje)

o dzień dobry, powiedz pan, z którego konkretnie expose czcigodnego Wiesława pochodzi cytat umieszczony na twojej stronie? Pozdrawiam wszystkich w Polsce i na całym świecie

Żywy Trup (dyskusjaedycje)

Świat według Łosiów - odc. 9

Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

Siema.

Dlaczego wstawiasz wstawki z Pato tam gdzie pasują one jak pięść do nosa?

Żywy Trup (dyskusjaedycje)

To było takie nawiązanie do tego, że Pato przez bardzo długi czas się podniecał w losowych momentach tym, że był w Grecji. No cóż, nie podoba się, trudno.

94.254.169.11 (dyskusjaedycje)

XD

Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

No Dowieczór,

A po co pan chcesz ten szablon zrobić? Opisz cel i co ma zawierać.

Żywy Trup (dyskusjaedycje)
Admin Nieboży (dyskusjaedycje)

A co taki szablon ma zawierać, jakie pola?

Żywy Trup (dyskusjaedycje)

Przede wszystkim - dzięki za zainteresowanie! Co do zawartości infoboksa, umieszczam przykład (oparty na języku polskim) na pastebin:
pastebin.com/sfWYUTFP

Nie ma starszych wątków
Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.