Dyskusja użytkownika:Zajęciak

Z Kononopedia, encyklopedia US17

O tej stronie

Nie można edytować

Wojna antylateksowa

6
Kristof (dyskusjaedycje)

Siema, czemu usuwasz tyle treści w artykule?

Zajęciak (dyskusjaedycje)

Bo raz na jakiś czas trzeba zaaktualizować okuratne treści na Kononopedii. Przecież nie jestem lateksem, tylko antylateksem.

Kristof (dyskusjaedycje)

No dzień dobry. Widzę, że Twoja racja musi być na wierzchu. Winny jestem Ci w takim razie objaśnienie. Major Suchodolski nie może być antylateksem, bo jak marionetka może być stroną konfliktu? Speluna też nie, bo Prezes w dupie ma US17, wziął Majora do siebie tylko dla wyświetleń i nie interesowało go, że szkodzi tym Sradkowi. Perski nie brał i nie bierze czynnego udziału w konflikcie, starał się zawsze być w cieniu - potem usunął filmy i odciął się ud US17. Po drugiej stronie barykady: Niemiecki zbratał się z lateksami, ale zawsze stał z boku i nie bawił się w żadne wojenki - przychodzi tylko ponagrywać śmierdziucha i się z niego pośmiać. A co do odsieczy knyszyńskiej, to wg PWN nazwy wydarzeń historycznych lub bitew piszemy małą literą (II wojna światowa, odsiecz smoleńska). I tak zostanie.

Twoje działania podpadają pod wojnę edycyjną i złośliwy wandalizm, bo usuwasz jednym kliknięciem dużo treści. Następnym razem będzie ban dla Ciebie w jakiś sposób.

Zajęciak (dyskusjaedycje)

Obiecuję już tego nie robić, w końcu nie lubię Sławka, Arona ani lateksów. Prawda? :)

Zajęciak (dyskusjaedycje)

A Mexicano w końcu też brał w tym udział, ale po stronie Sławka.

Ten wpis został ukryty przez Zajęciak (historia)
Nie ma starszych wątków
Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.