Fifi

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Fifi
Fifi.jpg
Dane biograficzne
Imię i nazwisko: Filip Dudzicki
Pseudonim: Fifi
Data i miejsce urodzenia: 2004, Białystok
Lata aktywności: 2020–2021
Kanał YouTube: Fifi TV

Fifi, właśc. Filip Dudzicki (ur. w 2004 w Białymstoku) – białostocki nitrosafarysta.

Życiorys

Filip urodził się w 2004 roku w Białymstoku.

Rola w Uniwersum

Ankieta pod tytułem „Kto według Was był najlepszym nitrosafarystq” (źródło: wykop.pl)

Kanał Filipa pod nazwą FifiTV powstał 3 sierpnia 2020. Największa jego aktywność przypadła na początek roku 2021. Jednorazowo współpracował z Pampalinim, ale przeważnie działał na własną rękę. Był jednym z kilku nitrosafarystów, lecz spośród nich bardzo się wyróżniał. Był najbardziej ceniony za sposób rozmów, jakie prowadził ze Strusiem, traktując go jako 6-latka. Mówił do niego spokojnym tonem głosu, budując złożoną i logiczną konwersację z ćpunem. Zdobywał wszelkie zgody od J00ra na publikację nagrań i wizerunku, a nawet potrafił nakłonić go do wyjścia z lasu i posprzątania buteleczek. Czasem dla żartu prowokował Majora, przez co ten się denerwował, nawet będąc na fazie. Według ankiety na wykop.pl, Filip zajął 1. miejsce, jeśli chodzi o najbardziej lubianego nitrosafarystę.

Oprócz poszukiwań Majora w lesie zdarzyło mu się także raz odwiedzić Belweder i nagrać tam kilka krótkich filmów. Karierę zakończył w marcu 2021 roku po tym, gdy zaczął otrzymywać pogróżki od Centaura i psychofanów Uniwersum. Miał wówczas ok. 2,2 tys. sypukcji.

W odcinku Sprawy dla reportera dotyczącego Knura, który został wyemitowany 13 października 2022 roku, wykorzystano nagrany przez niego zamazany fragment nitrotripu Dziąślaka z 27 lutego 2021 roku.

Linki zewnętrzne

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.