Jacek Gitarzysta

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Jacek Gitarzysta, właśc. Jacek H████ – psychofan i bohater epizodyczny Uniwersum Szkolnej 17.

Życiorys

Jacek pochodzi z Sędziszowa w woj. Świętokrzyskim[1]. Mieszka z mamą Agnieszką, jego ojciec nie żyje[1]. Ma swój zespół, w którym gra na gitarze. Inną jego pasją jest kolekcjonowanie monideł[1]. 16 listopada 2022 wystąpił w odcinku Łowców Skarbów w TV4.

Rola w Uniwersum

Jacek Gitarzysta i jego fascynacja upośledzonymi ludźmi

Po raz pierwszy pojawił się na Szkolnej 30 lipca 2020, kiedy to odwiedził Kononowicza z mamą, przywożąc mu keyboard i obraz. Po wyjeździe Majora do Niemiec, 12 marca 2022 pojawił się ponownie, z zamiarem zajęcia miejsca po Szczudlaku i jego wersalki. Jacek Gitarzysta nazywany był przez Knurowicza Jackiem Pierwszym, a czasem Jackiem Numer Dwa. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej powiedział, iż lubi jeść placki z cukrem, co wywołało konsternację u Kśka, a w trakcie testów okazało się, że całkiem sprawnie posługuje się wkrętarką.

Pierwszą akcją z jego udziałem było wieszanie na domku drewnianym tabliczek z zakazem wąchania rozpuszczalnika. Po tej krótkiej rozgrzewce Konon zapowiedział mu, że nazajutrz czeka go niewolnicza praca w knurzym gułagu przy robotach porządkowych i rąbaniu drewka. Czas rąbania ustalono na 8 godzin, przy stawce 0 zł na godzinę. Kilka godzin później ostatni chuj Polski zwyzywał go od najgorszych za pomieszanie ustawień dekodera i rozlanie mleka, przez co młodzian musiał salwować się ucieczką. 20 marca 2022 niespodziewanie powrócił na Szkolną w towarzystwie Barneja i spotkał się z Odleżynowiczem, co nagrał Ekoparówa.

Adnotacja

Ważna informacja: artykuł nie może zawierać imienia, nazwiska oraz jakiegokolwiek zdjęcia przedstawiającego osobę, którą opisuje. Zasady tej należy bezwzględnie przestrzegać. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz go edytować. Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

Linki zewnętrzne

Przypisy

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.