Krzysztof Warmianin (kanał)

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Awatar kanału Krzysztof Warmianin

Krzysztof Warmianin – nieaktywny kanał należący do Fekalnego Yeti, założony z inicjatywy Olgierdano i Knyszona podczas przewrotu na Szkolnej.

Historia

Kanał założono 7 września 2021 podczas przewrotu na Szkolnej. Inicjatorami jego powstania byli Olgierdano i Paweł z Knyszyna. W tymże dniu został wrzucony filmik, w którym Shrek uroczyście zapraszał widzów na nowy kanał, twierdząc, że „nikt nie będzie mu wchodził”. Krzysztof Warmianin miał być prywatnym kanałem Knura, na którym miał publikować swoje własnoręcznie nagrane exposé i kononoskopie – z dala od macek gumofilców. Już 8 września kanał został opuszczony z powodu nastawienia Odyńca przeciwko puczystom przez stronnictwo lateksowe. Zamieszczono na nim jedynie dwa filmy. Wciąż jednak idea wolnej Szkolnej pozwala wierzyć, że Krzysztof Warmianin jeszcze odżyje.

Krzysztof Kononowicz z fryzurą na Mike'a Tysona ogłaszający powstanie kanału wolnego od lateksów

Lista filmów

Linki

Kanały Krzysztofa Kononowicza 
Kononowicz w olejku lub pomidorkach (2015-2016) ◼️ Kononowicz Orginal (2016-2020) ◼️ Kononowicz i Suchodolski (2017) ◼️ Krzysztof Kononowicz (2020) ◼️ Mleczny Człowiek - Krzysztof Kononowicz (2020-) ◼️ Mleczna Dolewka (2021-) ◼️ Mleczne Szoty (2021-) ◼️ Krzysztof Warmianin (2021)
Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.