Kuba ze Szkolnej

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Kuba ze Szkolnej
Kubunia.jpg
Dane biograficzne
Imię i nazwisko: Jakub
Pseudonim: Kuba, Kubunia, Kubcia, Trzeci Szkolniak
Data i miejsce urodzenia: nieznane
Lata aktywności: 2020
Kanał YouTube: Kuba Ze Szkolnej

Kuba ze Szkolnej – postać epizodyczna. Dostał się na szkolną za sprawą e-maila napisanego do Sławka.

E-mail

W owym mailu napisał, że może pomóc Krzysztofowi (który wrócił ze szpitala) w zamian, za udostępnienie mu pokoju, w którym mógłby zamieszkać. Podesłał on sfałszowany dokumenty, które miałyby potwierdzić jego tożsamość, oraz to, że jest wiarygodny z tym co pisze.

Mieszkanie na szkolnej

O jego wcześniejszym miejscu zamieszkania nie wiadomo zbyt wiele. Wiemy natomiast tyle, że mieszkał on na Warmii. Kiedy zamieszkał na szkolnej, nie miał tam łatwo. Gospodarz, który nie mógł wstać wzywał go lecz on nie przychodził dlatego mleczny golem stwierdził, że mieszkał on w burdelu (wtedy dostał ksywkę Kubunia). Doświadczał kłótnie pary prezydenckiej oraz piłowanie mordy ćpuna, który na luzie walił nitro w chlewiku. Kubunia zdawał relacje na wykopie, discordzie, oraz na kanale YouTube. Major nie darzył go wielkim zaufaniem. Często się kucili, dlatego kiedy poszedł wąchać do lasu, pochował on wszystkie sprzęty (laptop, router), przez co po powrocie do domu zapomniał hasła do laptopa i groził zaprzestaniem nagrywania na Youtubie. Kubcia pokazał również magiczne miejsce, gdzie Major wkraczał w świat lepszej wiadomości, oraz gdzie nawalił w cement. Kubunia stawał się powoli niezależny, co nie spodobało się kuli szpieguli, przez co został spierdolony ze stanowiska przez wiernego sługę Arona.

Dalsze losy

Na jego kanale odbył się lajt, którego oglądało blisko 2,500 widzów. Zebrał on na nim około 300zł. Potem odbywały się następne lajty, które nie do końca podobały się widzom. Całą akcje tłumaczył, że tak naprawde nie mieszkał on w domu wiedźmy choroszczańskiej, a była to tylko prowokacja żeby dostać sie na teren belwederu, aby znaleść kamień filozoficzny prawdy o US17 i uwolnić Leonarde Kononowicz ze strychu. Później ślad o nim zaginął. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo co się z nim dzieje, gdzie mieszka itd.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.