Młody Redaktor

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Młody Redaktor
Młody redaktor 2022.png
Dane biograficzne
Imię i nazwisko: Marcel W.
Pseudonim: Młody Redaktor, Młody, Gówniarz, Małolat, Syn Mexicano, Syn Mariusza Jejebaka, Młody Mexicano, Młody Jejebak
Data i miejsce urodzenia: 18 lutego 2009 Białystok
Miejsce zamieszkania: Białystok
Lata aktywności: 2022
Specjalność: nagrywanie pod bramką, dzielenie widzów, piskliwy głos, znajomość cytatów z US17 mimo młodego wieku
Kanał YouTube: Młody redaktor

Młody Redaktor, właśc. Marcel W. (ur. 18 lutego 2009 w Białymstoku) – najmłodszy w historii redaktor Uniwersum Szkolnej 17.

Marcel pochodzi z Białegostoku. Jako samozwańczy redaktor był aktywny głównie w lutym 2022 roku. Jego staż redaktorski trwał niespełna 2 tygodnie. Jego kanał znajdował się tutaj.

Rola w Uniwersum

W Uniwersum Szkolnej 17 zadebiutował 27 stycznia 2022, dokumentując aferę chodnikową z udziałem Podjeżdżano TV, kiedy to Knur mierzył odległość samochodu Podjeżdżano od chodnika (który przecież jest jego własnością), aby sprawdzić, czy jest ona zgodna z prawem.

Opinie o jego obecności w Uniwersum są podzielone. Część widzów twierdzi, że był to nieszkodliwy kontent wolny od bielskich łap i popiera aktywność redaktora. Część zaś uważa, że obecność tak młodej osoby w bagnie Szkolnej jest objawem demoralizacji i sprawę należy zgłosić rodzicom lub szkole dzieciaka i że małolat, jeśli chce nagrywać kryptydy, powinien poczekać kilka lat i powrócić już jako dorosły alkoholik – jak każdy szanujący się redaktor US17.

Marcel usuwał i przywracał filmy ze swojego kanału czterokrotnie. 28 stycznia, kiedy przyszedł pod bramkę prowadząc lajta, został pogoniony przez Iławskiego Gita i jakąś starą raszplę z psem, przez co młody stracił szacunek do Piłkarza. Szympans w przeciwieństwie do Wójcika wydaje się tolerować jego obecność pod bramką.

9 lutego 2022 małolat prowadząc lajta został zgarnięty spod bramki przez policję, a jego kanał permanentnie skasowany z JuTuby. Młody rzekomo został puszczony bez żadnych konsekwencji, pomimo że tego samego dnia uwiecznił na lajcie jak wraz z kolegą wandalizują skrzynkę elektryczną znajdującą się pod Belwederem. 28 kwietnia 2022 ponownie pojawił się pod bramką i oficjalnie złożył Warmianinowi hołd, klęknąwszy na kolano i powołując się na Matkę Bożą.

Charakterystyka twórczości

Jego materiały nagrywane były jedynie spod bramki. Stojąc pod nią, młody prowokował Szkolniaków, wdając się z nimi w dyskusje. Ze względu na traktowanie kryptyd jak zwierzęta w zoo, bywa porównywany do Fifiego. Kandydatowi na kandydata wmawiał, że jest synem Mexicano lub Mariusza Jejebaka.

Linki

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.