Nitro Hunter

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Rzadkie ujęcia Kononowicza odśnieżającego chodnik przed posesją (fot. Nitro Hunter)

Nitro Hunternitrosafarysta i orbiter Uniwersum Szkolnej 17, członek frakcji antylateksowej oraz formacji Radio Chlew.

Życiorys

Nitro Hunter urodził się na przełomie lat 70. i 80. Mieszka w Białymstoku przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Z wykształcenia jest mechanikiem i technikiem-elektrykiem. Pracuje jako kierowca busa. Jego pasją są m.in. motocykle. W czerwcu 2022 roku użytkownicy Wykopu wywąchali, iż jest byłym członkiem formacji Radio Chlew (rzekomo miał być Żiżejem Skwarką). Stało się to po tym, gdy Nitro Hunter podczas lajta zacytował fragment satyrycznej audycji z końca lat 90. Po odnalezieniu jej na YouTube okazało się, że w oryginale również rozbrzmiewa jego głos. Zarówno wspomniany lajt, jak i youtubowy klip zostały wkrótce po tym usunięte.

Rola w Uniwersum

Nitro Hunter swój kanał założył 8 marca 2021. Na swoim koncie ma dwa nitrotripy, oba pokazujące Szczudlaka kirającego w Lesie Zwierzynieckim. Pierwszy z 5 marca 2021, drugi natomiast z 15 marca 2021, który powstał we współpracy z Pampalinim. Swoje filmy nagrywał w jakości 4K, co było ewenementem w skali Uniwersum Szkolnej 17. Jest członkiem frakcji antylateksowej i poplecznikiem Olgierdano.

Zdarza mu się bywać swoim busem pod bramką. 4 lutego 2022 wraz z Pato przeprowadził lajta spod Belwederu. Knur, który wcześniej został ukarany przez straż miejską mandatem za nieodśnieżony chodnik, usuwał na nim szuflą śnieg z trotuaru. W tle przewijał się też naćpany Major. Rozdrażniony Konon wezwał na Nitro Huntera policję, która nie stwierdziła złamania prawa i odjechała.

Linki

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.