OlgierdanoTV (kanał)

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Logo kanału OlgierdanoTV, przedstawiające hipotetyczny zrekonstruowany wizerunek Olgierda Andrzejewskiego

OlgierdanoTV – kanał YouTube założony i prowadzony przez Łukasza "Olgierdano" Wójcika. Został założony 14 stycznia 2021, a zbanowany 11 kwietnia 2022.

Tematyką kanału jest wyjaśnianie menela z Boboli za pomocą szorstkiej, ojcowskiej ręki byłego pensjonariusza ZK Iława. Z czasem Olgierdano stał się głównym wrogiem lateksów: Końskiego Odwłoka i Ekoparówy, z którymi prowadzi otwartą wojnę.

Historia kanału

Początki

Kanał założono 14 stycznia 2021. Jego nazwa to zlepek ksywki Mexicano oraz imienia jego ojca – Olgierda. Pierwszym filmem był Olgierd wraca do domu. Od tego momentu Olo nieustannie jeździ po Bezkolegano, punktując go niemiłosiernie. Nieobecny przez wiele lat w życiu Jarka ojciec skupił się na ukazaniu pazerności i kłamliwości swego pierworodnego syna. Moczopica ze zbolałym wyrazem twarzy zarzekał się, że w ogóle nie ogląda filmów Olgierda, ale jeśli będzie trzeba, to przygotuje ripostę. W końcu spanikowany Azerbejdżano skontaktował się ze Sradkiem i poprosił o poradę. Centaur z Bielska poradził mu zgłosić Ola na policję.

Rozwój

OlgierdanoTV po niedługim czasie zaczął notować dużo więcej wyświetleń niż wysrywy menela. 5 marca 2021 pojawił się bardzo dobrze przyjęty przez widzów film Urodzony by rozwalić jutub. 21 marca stworzono kolejne dzieło antymenelskiej kampanii pod tytułem Bestia z Boboli wśród ludzi. W maju 2021 roku OlgierdanoTV ujawniło, że Mexicano przywłaszczył sobie donejt, który miał być przeznaczony na dom dziecka. Na swoim koncie Olo ma również wycieczkę do Suwałk w celu odnalezienia nory chytrej lisiej mordy.

Z racji tego, że Iława wyrabia charakter, zabrał się on też za pozostałe raki trawiące Uniwersum, czyli wspomnianego Sradka i ekokleszcza Rafała Kosno, najbardziej irytującego redaktora w historii Szkolnej. 15 czerwca 2021 powstało nagranie pt. Górskie opowieści. Na 34-minutowym filmie Olo pojechał po Sradku jak po szmacie, zaczynając z nim otwartą wojnę. Potem dostało się również Ekoludkowi, który miotając się w bezsilności, oskarżył go o pedofilię, za co musiał potem przepraszać. W sierpniu 2021 roku zacny Olgierd przekroczył liczbę 10 tys. sypukcji.

Odejście i powrót

We wrześniu tegoż roku zainicjował głośny przewrót na Szkolnej. Podczas trwania antylateksowej rebelii zakapior z Iławy oznajmił odejście z JuTuby, mając dosyć stalkowania jego i jego rodziny przez psychofanów Uniwersum i stronników Sradka. 10 września na kanale pojawił się ostatni film pod nazwą Ostatni taniec z rudą qrwą. Rozbrat Wójcika z produkcją filmów trwał jednak tylko 8 dni.

Działalność charytatywna

OlgierdanoTV prowadził działalność dobroczynną, pokazując zaszczanemu i bezzębnemu menelowi, jakim trzeba być człowiekiem. Na swoim koncie miał kilka zrobionych lajtów charytatywnych. Największym sukcesem okazał się stream z Pampalinim, na którym zgromadzono 17.200 zł, które przeznaczono na dom dziecka w Suwałkach.

Koniec kanału

Kanał został zbanowany 11 kwietnia 2022 za naruszenie wytycznych dla społeczności JuTuby.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.