Pampalini

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Pampalini
Pampalini.jpeg
Dane biograficzne
Imię i nazwisko: Pampalini
Pseudonim: Popolini, Pompolini, Fufuś, Don Rademenes
Data i miejsce urodzenia: Białystok
Specjalność: Donoszenie na J00Ra, Nitrosafari
Kanał YouTube: Pampalini

Pampalininitrosafarysta, były lateks niegdyś należący do Grupy Premium stworzonej przez Sradka (jednak trwało to tylko dwa dni), obecnie antylateks. Przez około miesiąc prowadził własnego Discorda, którego usunął po sporze z jednym z adminów.

Rola w Uniwersum

Rozmowa Pampaliniego z bobolakiem z Wykopu Zagmatfanym2. Komentarz niepotrzebny

Przez krótki czas w 2021 roku był redaktorem Uniwersum. Swoje łowy rozpoczął już w lecie 2019, lecz działał wtedy pod inna ksywką. Jako Pampalini rozpoczął łowy w styczniu 2021, gdzie każdy Nitrotrip Majora był przez niego transmitowany. 23 marca 2021 załatwił Majorowi mandat za śmiecenie w lesie w wysokości 1600 zł. Od tego momentu na dzień dzisiejszy major inhaluje się w ogrodzie pałacu prezydenckiego.

29 maja 2021 razem z Olgierdano zrobili lajta charytatywnego, gdzie zebrali ponad 17 200 zł, które przekazali na Dom Dziecka w Suwałkach. Z bliżej nieznanych przyczyn byli później w konflikcie (od września 2021 roku). Po kilku miesiącach się pogodzili.

Pampalini zjawił się na Szkolnej tylko 3 razy. Pierwszy raz w 2006, kiedy to Ksiek stał się popularny przez swoja kandydaturę na prezydenta. Natomiast drugi raz w marcu 2021, gdzie diagnozowali przyczynę niedziałającego knurowozu. Pojawił się również na krótko, aby poinformować o swoim ślubie.

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.