Radek ze Szrotu

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Radek ze Szrotu
RadekSzrot.png
Dane biograficzne
Imię i nazwisko: Radosław Niebrzydowski
Data i miejsce urodzenia: 18 czerwca 1990
Białystok
Specjalność: poszerzanie floty prezydenckiej
Kanał YouTube: Radek ze Szrotu

Radek ze Szrotu, właśc. mgr inż. Radosław Niebrzydowski (ur. 18 czerwca 1990 w Białymstoku) – redaktor Uniwersum, zarządca floty prezydenckiej, dyrektor generalny zaprzyjaźnionego z Krzysztofem Kononowiczem skupu złomu Uniwerstal.

Życiorys

Urodził się 18 czerwca 1990 w Białymstoku. Ma tytuł magistra inżyniera na kierunku gospodarka przestrzenna, zdobyty w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. W latach 2015-2016 robił studia podyplomowe na kierunku doradztwo podatkowe na Uniwersytecie w Białymstoku. Po ukończeniu studiów pracował w kilku firmach. Od kwietnia 2017 roku jest dyrektorem generalnym Uniwerstalu.

Rola w Uniwersum

Jego twórczość skupia się w całości na wątku motoryzacyjnym – to on w całości wypełnia tę niszę. Od 2017 roku zaopatruje flotę Konona. W 2017 roku wpadł na pomysł nagrywania wizyt pary prezydenckiej w Uniwerstalu. Jego pierwszym filmem był film pt. Asterka na szrocie - ostatnia droga, który można obejrzeć pod tym linkiem, natomiast pierwszy film na kanale „Radek ze szrotu” nosi tytuł Radek ze szrotu - Kuszenie oplem vectra, droga na szkolną 17, opublikowany 3 marca 2021. Od tego właśnie czasu jest redaktorem Uniwersum.

12 czerwca 2022 na swoim kanale publikuje film o tytule "A czemu nie nagrywasz z prezydentem?", widać że Odyniec nie chce być nagrywany przez Radka. Powody mogą być dwa: instrukcje Centrali Gumowej (Radek jest poza kontrolą i cenzurą) lub Knur nie został odpowiednio opłacony.

Wraz z Pawłem z Knyszyna jest obecnie najbardziej obiecującym redaktorem. Nie opowiada się ani po stronie lateksów ani ludzi. Wyraża on duże zainteresowanie Uniwersum, nawet swojego czasu powiesił flagę Bombasu przy wjeździe do swojego miejsca pracy, co nie spodobało się Fekalnemu Yeti, który twierdził, że to jego sweter i kazał zdjąć chorągiew, czego Radek nie zrobił. Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do Szkolniaków i zawsze przy zakupie nowej limuzyny dorzuca im coś ekstra, dzięki czemu para prezydencka stała się stałymi klientami Uniwerstalu. Zyskał sobie przychylność fanów Uniwersum i zrobił swojemu miejscu pracy wielką reklamę.

Linki

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.