Uniwerstal

Z Kononopedia, encyklopedia US17

Flaga Bombasu powiewająca nad siedzibą Uniwerstalu
Flaga Bombasu powiewająca nad siedzibą Uniwerstalu

Uniwerstal – autoryzowany dealer pojazdów Biura Interwencji Obywatelskich, zaopatrujący Prezydenta Kononowicza w radiowozy i limuzyny takie jak np. II i IV Asterka Boża czy Passat BIO. Stanowi także miejsce zdobywania różnorakich fantów przez Kśka poprzez regularnie przeszukiwanie schowków pojazdów na stanie firmy.

Podanie Kononowicza o przyjęcie do pracy. Fot. red. Ekoludek

13 kwietnia 2021 za radą Radka ze Szrotu, Knur złożył do Uniwerstalu wniosek o przyjęcie do pracy w charakterze sprzedawcy części używanych. Wniosek ku rozgoryczeniu fanów nie został rozpatrzony pozytywnie, ale za to zajmuje honorowe miejsce na tablicy z ciekawostkami w siedzibie firmy.

27 lipca 2021 roku tereny Uniwerstalu został wyzwolone z pod Bombaskiej okupacji. Potężny Warmianin podczas wizytacji tego dnia zażądał zdjęcia flagi Bombasu, gdyż stwierdził że jest to jego sweter.

28 sierpnia 2021 na terenie firmy miało także oficjalne ważenie przewodniczącego BIO które dało wynik 119 kilogramów (125 z fantami jak określił to Radek ze Szrotu)[1].

Reklama dealera na ogrodzeniu Belwederu. fot. wykop.pl/uniwerstal

Od 10 września 2021 firma reklamuje się na ogrodzeniu Belwederu jako oficjalny dostawca limuzyn prezydenckich i części ze szrotu.

Przypisy

Kononopedia oraz firmy z którymi współpracujemy wykorzystują pliki cookie. Dzięki ciasteczkom na Twoim urządzeniu możemy czasowo przechowywać informacje zapewniające prawidłowe działanie serwisu np. sesje logowania, bądź kontynuować przerwaną edycję artykułu.